Otomatik Kapı – Kepenk Fiyatları

otomatik-kapi-ankara

Paylaş

Otomatik kapı sektörü özellikle Ankara’da yoğun hizmet veren firma ağına sahip ! Bunun için dikkat çekici bir başlık ekledik. Biz burada şu mesajı vermek istiyoruz.

Fiyatların tabi ki önemi var. Ya Sonrası ?

Ya sonrası, deneyimini yaşadığımız bir sektör olduğu için, dikkat etmeniz gereken hususlardan bahsetmek istiyoruz.

Şimdi tabi ki, ürün veya hizmet alırken sözleşme vs. gibi hukuksal dayanağı olan evraklar düzenliyoruz, varsa garanti belgesi alıyoruz. (Bu sektörde zor) Ama madalyonun diğer yüzünde şu var, ilerleyen zamanlarda kapınız bozulursa ve… muhattap olduğunuz firmayı bulamaz iseniz ne olacak. Pek tabi ki sıkıntı. Onun için fiyatlara aldanmayın. Öncelikle firmayı, karşınızdaki muhattabın sağlamlığını sentezleyin.

Hadi Bi Reklam Yapalım 🙂

Biz Tavsiye Ediyorlar ekibi olarak  bunu yaptık ve bir sürü tavsiyemiz mevcut. Gözü kapalı güvenebilirsiniz. Hatta sorun olursa bize diyin 🙂

Pekala fazla abartmayalım. Gerçekten Otomatik Kapı yaptırırken fazla fiyata bakmayın en azından ilk önce firmayı check edin sonra pazarlık edersiniz.

Otomatik Kapılar aslında giriş ana başlığı ama altında bir çok kalemi olan bir sektördür. Bazı kalemlerinde mutlaka tecrübeli firmaları önceliğe alın.

Otomatik kapıların içersinde;

Otomatik Kepenk, Fotoselli Kapı, Garaj Kapı, Endüstriyel Kapılar, Bahçe / Giriş Otomatik Kapıları, Bariyer Sistemleri, Seksiyonel Kapılar, Hızlı PVC Kapılar olarak ayırabiliriz.

Esnaf mekanlarında sıkılıkla kullanılan kapılar Otomatik Kepenkler ve Fotoselli Kapı ürünleridir. Otomatik kepenkler (Google Etiket: Otomatik Kepenk Ankara) herşeyden önce mekan güvenliğini sağladığını unutmayın ve bunun için tavsiyelere kulak verin. Alüminyum ve Çelik poliüretan olmak üzere ikiye ayrılır. Çelik kepenkler daha çok rağbet görmektedir. Çünkü dükkanlar için iyi bir güvenlik sağlamaktadır.

Fotoselli kapılar (Google Etiket : Fotoselli Kapı Ankara) Mekanlarınız için yaya trafiğini kolaylaştırmak ve isterseniz kontrol altına almak için kullanılır.

Otomatik Kapılar için sürekli güncelleme yaparak tüm yenilikleri ve güncel fiyat aralıklarını, en önemlisi en çok tavsiye edilen firmaları buradan tanıtacağız. Bizi Takip Edin !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir